Hlasy z obhliadky

Sychra: Je to krásne, veľmi ťažké trate, budeme mať strach o auto, aby sme ho na ťažkých horizontoch nepoškodili.

Cserhalmi: Veľmi, veľmi ťažké ale pekné, nepamätám také rýchlostné skúšky.

Koiš: Brutál ... ale exotika, také rýchlostky u nás nie sú, spolujazdec už nevládal písať :). Ku koncu človek prestáva riešiť čo je pravá a čo ľavá :).

Hanuš: Všetko v poriadku, iba nestíhame zapisovať :).

Drotár:  Prvá RS druhej etapy je celkom nová, veľmi technická, ide zo zákruty do zákruty. Nasledujúca RS7 má úplne iný charakter, je na nej asi o 20% vyššia rýchlosť, vedie po úzkych cestách s množstvom horizontov a neprehľadných zákrut.
RS1 Godowa, trochu je nám známa ale ide sa opačne ako pred 2 rokmi. Je to typická rzeszowská erzeta úzka, uskákaná, cez horizonty, vedie popri ich typických lazoch, s mnohými prudkými stúpaniami a klesaniami.
RS Lubenia je súhrnom všetkých tratí , je na nej ťažká orientácia, počas RS sa prechádza tými istými miestami ani nevieme ako ....
Mám krásne pocity ....Pochvala patrí organizátorom za smerové šípky na RS ako je zvykom na „veľkých“ rally, aj všetky materiály sú graficky pekne spracované.

Mozner: Je to krásne. Každá RS je osobitá, rýchle sa striedajú s pomalými. Je to obrovský test pre navigátora a vyžaduje udržanie pozornosti jazdca najmä na Lubeni.
Vyhovuje mi taká trať a autu? .... Lubenia mu asi sedieť nebude ...

Konečný
: Katastrofa ale krásne !!!, ale tú katastrofu škrtnite :)

Kukučka:Táto RS je taká dlhá, že sme ju ani nestíhali napísať :) Marek má zlepšovák – nahrať si rozpis na diktafón a púšťať :)))

Špavelko: Máme už všetko, ideme do servisu, išli sme na dva prejazdy. RS pekné, mne sa Rzeszow stále páčil.

Urbančík:  Môžem povedať, že som „posr...“? máme obrovský rešpekt, ešte sme niečo také nezažili, je to niečo iné ... brutálne rýchle. A ten prechod cez tú vodu ! Ako poznáme naše auto, aspoň tam budeme mať pekné divácke miesto :).     

Tábori: Uff, uff, uff, tak to je veľmi ťažké, také som nečakal. 

Budín: Je to extrémne náročné, je tu úplne všetko čo v rally má byť, budeme musieť nastaviť tempo.

Kriška: Fajne, tak to je iná káva! A ten brod! Zrazu sa objaví...

Majerčák: Ked to bude na mokrú, bude to strašne zradné, rozhodujúce je dobre napísať rozpis a veriť mu!

Kadlec: Nádherné ... je to ťažké. Na Slovensku a tu v Poľsku sa cítime neskutočne príjemné, ľudia sú tu priateľskí, nie sme zvyknutí, že sa stretneme so súpermi, debatujeme, odovzdávame si skúsenosti. Super.
Na dvoch miestach je kompresia – preťaženie určite aspoň 2G.

Tlačové stredisko  Auto Klub Košice